Nasz Zespół

prof. Anna Dobrzańska

Prof. dr hab. n. med. Anna Dobrzańska jest twórczynią największej w Polsce kliniki, przyjmującej najciężej chore noworodki z terenu całej Polski. Jako pierwsza w Polsce wprowadziła w swojej klinice zasadę, że matki mogą być cały czas ze swoimi dziećmi i są traktowane jako ważne uczestniczki procesu leczenia. Odznaczona za działalność społeczną i zawodową: Krzyż Kawalerski Orderu Odrodzenia Polski, nagroda Białego Kruka Fundacji „Promocja Zdrowia”, Medal Józefa Brudzińskiego, Złoty Medal za Zasługi dla Harcerstwa Polskiego, srebrna odznaka „Przyjaciel Harcerstwa”, odznaczenie PTP Gloria Pediatrica i Oskar Polskiej Pediatrii, odznaczona orderem uśmiechu za całokształt działalności na rzecz dzieci.

• e-mail: zarzad@fundacjainnespojrzenie.pl

Adam Sikoń

Namiestnik Drużyn Nieprzetartego pracuje z niepełnosprawnymi harcerzami od 1983 r. Pedagog od lat oddany działalności charytatywnej na rzecz dzieci i młodzieży z niepełnosprawnościami i dotkniętych kryzysami. Prywatnie, życzliwy i pogodny entuzjasta przyrody. Odznaczony orderem uśmiechu.

• tel: 602 575 686
  • e-mail: adam.sikon@zhp.net.pl

Zbigniew Worony

Społecznik, ojciec dorosłego Macieja w spektrum autyzmu, przez ponad 30 lat przecierający szlaki w Polsce, dotyczące świadomości i zrozumienia autyzmu. Od lat walczący o prawa i systemowe rozwiązania dla osób niesamodzielnych. Koordynator merytoryczny ośrodka “Między Innymi”, konsultant wsparcia osób z niepełnosprawnościami władz centralnych i samorządowych. Współtwórca innowacyjnych form wsparcia dorosłych osób z autyzmem. Wieloletni działacz na rzecz osób z niepełnosprawnościami, Wiceprzewodniczący Polskiego Forum Osób z Niepełnosprawnościami, członek Prezydium Branżowej Komisji Dialogu Społecznego ds. Niepełnosprawności w m. st. Warszawa.

• tel: 605 290 084
  • e-mail: zw@fundacjainnespojrzenie.pl

Janusz Wojciechowski

prawnik, ojciec neuro różnorodnego dorosłego Michała. Zaangażowany w działalność charytatywną na rzecz osób w spektrum oraz osób z niepełnosprawnością. Prywatnie pasjonat jazdy motocyklem.

• e-mail: zarzad@fundacjainnespojrzenie.pl