Darowizny

Zapraszamy osoby fizyczne i firmy do wsparcia finansowego naszej fundacji. Możesz bezpośrednio wesprzeć naszą działalność poprzez wpłaty na konto fundacji.

Nr konta: 40 2490 0005 0000 4600 1322 0030

w tytule zawrzyj zapis: Darowizna na cele statutowe fundacji, możesz zdecydować na co dokładnie przeznaczymy Twoją darowiznę podając numer celu szczegółowego:

1. cele ogólne (domyślny cel)
  2. działalność harcerska osób z niepełnosprawnością
  3. wsparcie osób z autyzmem
  4. aktywizacja zawodowa osób w spektrum
  5. terapia i rehabilitacja osób w spektrum autyzmu
  6. wsparcie opiekunów osób w spektrum autyzmu
  7. mieszkalnictwo wspomagane dla osób w spektrum autyzmu

Wolontariat

Jeżeli chcesz zaangażować się we wsparcie osób z niepełnosprawnością, masz ciekawe pomysły lub chciałbyś przekazać swój czas, aby wesprzeć fundację zapraszamy Cię do kontaktu:

biuro@fundacjainnespojrzenie.pl

Napisz kilka słów o sobie, jakie posiadasz cechy i umiejętności, przydzielimy Ci opiekuna Twojego wolontariatu i ustalimy harmonogram i zakres wsparcia.

Dla Biznesu

W ramach odpłatnej działalności fundacji oferujemy szkolenia dla firm, wyjaśniające szczególne potrzeby osób w spektrum jako pracowników i potencjalnych klientów i odbiorców usług Państwa firmy. W jasny i praktyczny sposób wyjaśniamy czego można się spodziewać w bezpośrednich kontaktach z osobami neuroróżnorodnymi, konsultujemy jak dostosować ofertę i przestrzeń Państwa firmy dla osób wrażliwych sensorycznie, przedstawiamy aktualną i skondensowaną wiedzę na temat dobrych praktyk w przedsiębiorstwie w kontekście zatrudniania i obsługi osób neuroatypowych.